Producenci

KLOCKI ZPIIEL

Duńskie zabawki, które pobudzają wyobraźnie Twojego dziecka.

Nasze klocki konstrukcyjne pomagają dzieciom ćwiczyć umiejętności motoryczne, jednocześnie pobudzając ich kreatywność i wyobraźnie

Dlaczego klocki Zpiiel?

Jesteśmy zaangażowani w tworzenie idealnych zabawek, które przetrwają próbę czasu i zapewnią dzieciom najbardziej radosne i satysfakcjonujące doświadczenia w różnorodnych wspaniałych światach. Dzięki naszej solidnej sieci niezawodnych połączeń oraz rozległej wiedzy w branży zabawkowej, jesteśmy w stanie projektować najlepszej jakości zabawki, zapewniające maksimum jakości, kreatywności i bezpieczeństwa. Nasz zespół dumnie tworzy zabawki, które nie tylko są zabawne i atrakcyjne, ale też zbudowane tak, aby przetrwać, dzięki czemu rodzice mogą cieszyć się spokojem ducha, wiedząc, że zapewniają swoim dzieciom wszystko najlepsze. Nasza siedziba znajduje się w Danii, a nasze zabawki są inspirowane duńską etyką projektowania, która podkreśla czyste linie, minimalistyczną estetykę i funkcjonalną prostotę. Nasza misja polega na stworzeniu świata zabawy i wyobraźni dla dzieci na całym świecie.

Klocki Zpiiel

Zpiiel Booster Tunel 1010 Zpiiel Booster Tunel 1010
Producent: Zpiiel
Cena:

67,90 zł

szt.
zobacz więcej
Zpiiel Booster Tunel Krzyżowy 1011 Zpiiel Booster Tunel Krzyżowy 1011
Producent: Zpiiel
Cena:

105,90 zł

szt.
zobacz więcej

Zpiiel i zabawa

Zabawa jest kluczowym elementem rozwoju dzieci. Kiedy dzieci bawią się, używają swojej wyobraźni i umiejętności myślenia. Dzieci bawią się dla zabawy i przyjemności, a niekoniecznie żeby nauczyć się czegoś konkretnego. W czasie zabawy dzieci naturalnie uczą się tworzyć historie samodzielnie lub z innymi, a to pomaga im radzić sobie z różnicami i wyzwaniami. Aby wspierać i ulepszać ten wspaniały element jakim jest zabawa, Zpiiel stworzył wyjątkowe zabawki dla dzieci od 5 roku życia. Ich produkty poszerzają granice zabawy z wykorzystaniem wyobraźni i nauki, a także uzupełniają i wzmacniają świat czasu wolnego dzieci.

Zpiiel zaprasza dzieci do skoków w czasie wolnym i szybkiego budowania. Są przeznaczone dla dzieci, które lubią zanurzać się w kreatywnej zabawie, pozwalając im na tworzenie unikalnych i pomysłowych postaci, a także dla tych, którzy woleliby szybko budować i bawić się z figurkami Zpiiel.

Zpiiel i doświadczenie

Z wielką radością przesyłamy Tobie informacje o wspaniałym zespole stojącym za zabawkami Zpiiel. Nasza grupa składa się z doświadczonych specjalistów pochodzących z branży zabawek. Wiemy, że stworzenie przyjemnej i edukacyjnej atmosfery podczas zabawy jest ważne dla dzieci. Dlatego wykorzystujemy naszą wiedzę i doświadczenie, aby stworzyć najlepszy możliwy produkt dla Twoich maluchów. Nasz zespół poświęcił wiele godzin na badania i rozwój, dbając o każdy aspekt naszych produktów, aby były jak najlepszej jakości. Nasza pasja do tworzenia zabawek, które uczą poprzez zabawę, napędza nas do przodu, a każdy element naszych projektów jest starannie i z dumą opracowywany. Zaufaj naszemu zespołowi i daj Twojemu dziecku najlepsze doświadczenia z zabawkami. Dziękujemy za rozważenie wyboru Zpiiel jako Twojego ulubionego wyboru dla potrzeb Twojego dziecka podczas zabawy.

Buduj małe i buduj duże

Wszystkie produkty Zpiiel powstają w oparciu o ideę kreatywnej zabawy z elementami konstrukcyjnymi, które są elastyczne, dzięki czemu można je stosować w różnych seriach. Elementy są wyjątkowe, ponieważ posiadają przeguby kulowe, co zapewnia dobry ruch i elastyczność podczas zabawy dziecka. Jednocześnie Zpiiel został opracowany tak, aby był technicznie kompatybilny z wieloma markami zabawek budowlanych.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 735 030 035
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl